Chránite svoju imunitu vopred alebo čakáte až na prvé príznaky?

Chránite svoju imunitu vopred alebo čakáte až na prvé príznaky?

Podľa dnešných štatistík z portálu korona.gov.sk pribudlo 3027 nových prípadov chorých na ochorenie vírusu COVID. No toto nie je jediné ochorenie, ktoré hrozí v jesennom období nám i naším blízkym. V tomto období kedy sú sychravé rána, teploty klesajú pod bod mrazu a na obed býva často tzv. falošné teplo, kedy slniečko vykukne a na chvíľku nám hrozia aj klasické prechladnutia a chrípky.

Ako sa brániť v čase kedy sú dni kratšie, slniečka menej a naša imunita, ale aj psychika je v tomto období veľmi slabá a zraniteľná? Odpoveďou je konzumácia vitamínov D3+K2 a taktiež vitamínu C, ktorých kombinácia je silným ochrancom imunity proti vírusom a infekciám.

Nepochybne konzumácia ovocia, zeleniny a rýb je veľmi dobrým zdrojom prísunu potrebných živín. Ale je skutočne aj postačujúcim zdrojom?

Potraviny často a v mnohých prípadoch nezabezpečia dostatočné množstvo vitamínov a ostatných živín pre správnu ochranu nášho zdravia. Preto je rozdiel či skonzumujete potraviny alebo produkty špeciálnej výživy. Práve v nich je systém transportu vitamínov do organizmu navrhnutý tak, aby Vám tieto látky priviedol priamo do krvného obehu. Áno! Hovoríme o lipozomálnych produktoch LIPOPROTECT, ktoré v tekutej podobe zabezpečujú prísun celého deklarovaného množstva do Vášho krvného obehu tak, akoby ste dostali infúziu. Týmto spôsobom podporujete svoju imunitu a nedáte neduhom jesene šancu, aby Vás premohli. Je to spôsob ochrany a prevencie.

Navyše naše produkty sú lipozomálneho pôvodu a tým účinne chránia Vašu pečeň prostredníctvom vysokého obsahu fosfolipidov. Oveľa viac sa však dozviete na www.lipoprotect.sk.

Zdieľať článok