LIPOPROTECT®

Čo robíme?

Uskutočnili sme revolúciu na trhu s výživovými doplnkami LIPOPROTECT®, aby ste už nevyhadzovali Vaše peniaze.

Prečo? Pretože väčšina doplnkov výživy sa nedokáže vstrebať v tenkom čreve. Iba malé percento v závislosti od typu aktívnej látky končí v krvnom obehu a teda v bunkách.

Náš LIPOPROTECT® dorazí tam, kde ho potrebujeme a je takmer celý vstrebaný.

Čas nefunkčných doplnkov sa blíži ku koncu! Dodávame Lipozomálnu podporu a „turbo efekt“, na ktorý ste čakali.

Technológie

Chceš vedieť, ako je to možné? Používame nanotechnológie – tzv. Lipozómy – ktorých stavebný materiál lecitín sa vyskytuje prirodzene aj v bunkových membránach v našom tele.

Lipozómy sú lipidové vezikuly (transportné membrány). Vo vezikule je zapuzdrená (inkapsulovaná) aktívna látka chránená pred trávením žalúdočnou šťavou a transportovaná priamo do krvného obehu tenkým črevom. Princíp je podobný ako v príbehu o trójskom koňovi.

LIPOPROTECT®

Prečo LIPOPROTECT®?

My v St. Crux Pharma Vám garantujeme výrobky najvyššej biologickej dostupnosti a kvality. Rovnako vysoké nároky, aké kladieme na výrobný proces, kladieme aj na každú jednu prírodnú surovinu použitú v našom produkte. Sme presvedčení, že prírodný efektívny produkt by sa nemal znehodnocovať prísadami. Preto lipozomálne formulácie LIPOPROTECT® neobsahujú umelé príchute, sladidlá, konzervačné látky a cukor.

Naše produkty sú vyrábané patentovanou technológiou v Spolkovej republike Nemecko a proces výroby ukončujeme na Slovensku, aby sme Vám dodali exkluzívny produkt.

Vegetariánsky
Prírodný
Lecitín zo slnečníc
30x vyššia biodostupnosť
Bez konzervačných látok
Bez laktózy
Bez sóje
Bez gluténu
Bez sladidiel
Bez zvýrazňovača chuti
Nevhodné pre tehotné ženy
Nevhodné pre deti
Ochrana

Inkapsulácia chráni účinné látky v tráviacom trakte.

Maskovanie

Fosfolipidy maskujú účinné látky, umožňujú ich vstrebávanie vo vyšších dávkach a unikajú veľmi silnej selektívnej sile tenkého čreva.

Absorbcia

Lipozómy sa prednostne absorbujú v črevnej stene, pretože pozostávajú z rovnakých stavebných blokov ako naše bunkové membrány.

Partneri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin porttitor nisl nec ex consectetur, quis ornare sem molestie.

PARTNERI

Máte záujem o dezinfekciu rúk?
Odošlite nám Vaše kontakty a obratom Vás budeme kontaktovať.