O NÁS

St. Crux Pharma, s.r.o.

Sme slovenská farmaceutická spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007. Spoločnosť sa zameriavala na poradenské služby v oblasti farmaceutickej výroby a manažmentu. Neskôr sa rozšírila do oblasti farmaceutických systémov kvality a regulačných záležitostí a zaviedla aj vlastnú výrobu.

Naše spoločné odborné znalosti sú založené na osobných skúsenostiach získaných počas dlhoročnej praxe v rôznych farmaceutických spoločnostiach a oblastiach.

Našim cieľom je prinášať na trh skutočne kvalitné produkty, ktoré pomáhajú našim klientom. Veríme, že prístup zameraný na kvalitu každej jednej suroviny, ktorú používame sa vráti v pomoci a vyriešeniu problémov našich klientov a ich problémov.

Klinické roztoky

Sme dlhoročným výrobcom klinických roztokov, ktoré dodávame hlavne do slovenských nemocníc a lekární. Sme držiteľom osvedčenia o správnej výrobnej praxe udeleného ŠUKL-om.

Vysoko účinná dezinfekcia

V roku 2020 sme spustili výrobu vysoko účinnej dezinfekcie, ktorá je vďaka našej receptúre mimoriadne šetrná k ľudskej pokožke.

Certifikát proti vírusom (COVID 19)

Ako prvý na Slovensku sme sa stali držiteľom certifikátu účinnosti proti vírusu COVID 19 a ostatným vírusom. Certifikát nám udelila spoločnosť - Zdravotní ústav se sidlem v Ostravě - Centrum klinických laboratoři.

Certifikát proti baktériám

Sme držiteľom certifikátu od spoločnosti Eurofins baktericídnych, fungicídnych účinkov.

    Košík