O nás

St. Crux Pharma, s.r.o.

Kto sme?

Sme slovenská firma, ktorá sa rozhodla pomáhať ľuďom, ktorí majú potrebu viesť zdravý životný štýl, zostať fit a hlavne dostať hodnotu za peniaze. Preto sme tvrdo pracovali na našom výrobku LIPOPROTECT a výsledok bol úžasný.

Prečo?

Lebo sme dokázali a každý deň dokazujeme, že ako ľudia s rodinami pripravujeme špičkové produkty pre udržanie zdravia a zdravého životného štýlu našich detí, nás, ale aj udržania zdravia našich rodičov. Nehráme sa na dokonalosť no snažíme sa k nej kráčať kúsok po kúsku a zlepšovať kvalitu nášho života a to hlavne pomocou našich produktov LIPOPROTECT, ktoré prispievajú nášmu zdraviu a hlavne, ktoré sú vyrábané najnovšou technológiou, ktorú sme priniesli aj Vám.

Hodnota za peniaze bola najdôležitejším parametrom, ktorý sme považovali za významný. Preto sa naše vitamíny a doplnky výživy ako kolagén, magnézium alebo aj železo vstrebávajú do Vášho organizmu takmer celé. A to je dôvod prečo naše výrobky majú vysokú hodnotu za nízku cenu.
Pretože sa vstrebáva až 95% obsahu oproti konvenčným formám ako tablety alebo kapsule sme na tom významne lepšie.
Predstavte si tabletu 1000 mg, z ktorej sa Vám vstrebá približne 20% obsahu vitamínu C, to je asi 200 mg čistého vitamínu C. Aby ste dosiahli úroveň vstrebania do organizmu 100% museli by ste skonzumovať až 5 tabliet. Takže ak napr. 30tabletové balenie stojí 7,- € mali by ste ho na cca. 6 dní čo znamená, že 1 deň by Vás vyšiel na 1,166 €. Jeden mesiac by Vás vyšiel potom na sumu 35,- €.
Naproti tomu LIPOPROTECT sa vstrebáva takmer celý (95%) a mesačná dávka 250 ml, ktorá predstavuje jedno balenie vás bude stáť len 20,90 € . Takže ste práve ušetrili 15 € a navyše nekonzumujete prídavné látky.

Blahoželáme Vám ku správnemu rozhodnutiu!

Milan a Róbert

Klinické roztoky

Sme dlhoročným výrobcom klinických roztokov, ktoré dodávame hlavne do slovenských nemocníc a lekární. Sme držiteľom osvedčenia o správnej výrobnej praxe udeleného ŠUKL-om.

Vysoko účinná dezinfekcia

V roku 2020 sme spustili výrobu vysoko účinnej dezinfekcie, ktorá je vďaka našej receptúre mimoriadne šetrná k ľudskej pokožke.

Certifikát proti vírusom (COVID 19)

Ako prvý na Slovensku sme sa stali držiteľom certifikátu účinnosti proti vírusu COVID 19 a ostatným vírusom. Certifikát nám udelila spoločnosť - Zdravotní ústav se sidlem v Ostravě - Centrum klinických laboratoři.

Certifikát proti baktériám

Sme držiteľom certifikátu od spoločnosti Eurofins baktericídnych, fungicídnych účinkov.