Prečo je konzumácia tekutých lipozómov LIPOPROTECT tak výhodná?

Prečo je konzumácia tekutých lipozómov LIPOPROTECT tak výhodná?

Naša filozofia pri tvorbe produktov špeciálnej výživy bola poskytnúť všetkým, ktorý ich budú používať, maximálne výhody. Keďže sám mám veľkú rodinu a šesť detí uvažoval som o preparátoch s maximálnym účinkom a minimálnym množstvom škodlivých prídavných látok, ktoré sa bežne nachádzajú v tabletách alebo kapsulách. Začala sa tvrdá práca a s pomocou naších kolegov z Nemecka sme vyvinuli prvé produkty LIPOPROTECT®.

Podmienky vývoja boli:

Maximalizovať množstvo účinnej látky po podaní v organizme. To sa nám podarilo uzatvorením účinnej látky do fosfolipidovej molekuly zo slnečnice. Ide o prevratnú metódu výroby sonikáciou.

Minimalizovať množstvo prídavných látok, tak aby nikomu neškodili a mohol ich užívať skutočne každý. Teda od malých detí až po ležiacich pacientov.

A tak sme tvrdo pracovali a testovali ako to urobiť, aby náš produkt bol prospešný zdraviu po všetkých stránkach. Po množstve pokusov sme prišli na formu tekutých lipozómov a to hneď z niekoľkých dobrých dôvodov:

Výhody tekutých LIPOPROTECT lipozomálnych produktov:

  1. Keďže mali byť produkty pre naše deti, pre nás aj starkých museli sme sa popasovať s presnosťou dávkovania. Určite viete že iné množstvá potrebuje dieťa, iné dospelý a iné seniori. Ako to dosiahnuť? Tekutou formou! Pretože si vieme dávkovať presné množstvá. Čo nedosiahneme nikdy pri tabletách alebo kapsuliach.
  2. Ľahká konzumácia a prehĺtanie. Skúsili ste už Vy, Vaše dieťa alebo ležiaci starký niekedy prehltnúť tabletu alebo kapsulu, ktorá má takmer dva gramy? No je to riadna fuška a to najmä pre deti alebo pacientov, ktorí ležia a majú problémy s prehĺtaním. No, ale ani pre nás dospelých zdravých ľudí to nie je žiadna zábava. Preto sme prišli s tekutou formou, ktorú navyše viete pridať do nápoja, čaju, džúsu, vody, tekutej stravy atď. a účinok bude stále rovnaký. No povedzte poznáte lepšiu formu ako skryť do džúsu deťom vitamín a ani o tom nevedia?
  3. Žiadne škodlivé prídavné látky. Vedeli ste o tom, že priemerný európan skonzumuje v roku okolo 12 kg prídavných látok? Neuveriteľné! Tak toto my nechceme a preto tekuté prípravky konzervujeme a dochucujeme jedine prírodnými látkami ako extrakt rakytníka a sladidlo xylitol (brezový sirup). Navyše naším konzervantom rakytníkom pomáhate navyše Vášmu organizmu získať ďalšie výhody pre Vaše zdravie!
  4. Ochrana pečene ako bonus navyše. Tým, že uzatvárame látky do fosfolipidov účinne chránime vašu pečeň (cholínom), namiesto toho aby sme ju poškodzovali. Toto Vám neponúka žiadny iný produkt, pretože náš nosič účinnej látky je samotnou účinnou látkou fosfatidylcholín. Patrí do účinných protektorov – ochrancov našej pečene, a teda pri vstrebávaní rôznych vitamínov dochádza pri lipoprotecte aj ku ochrane Vašej pečene.
  5. Technológia výroby enkapsulácie. Revolučný spôsob výroby predurčuje náš LIPOPROTECT na užívanie počas celého dňa, bez ohľadu na čas alebo konzumáciu jedál. Môžete ho teda užívať s rovnako vysokou účinnosťou kedykoľvek chcete a navyše ak by Vám nechutil jednoducho si ho zmiešajte s nápojom, na ktorý máte chuť.

Samozrejme každý produkt má aj nevýhody. Tou našou môže byť pri niektorých produktoch chuť, keďže ich chceme prírodné napr. Magnézium. Ale ako už iste z detstva poznáte, že všetky účinné veci majú nie veľmi dobú chuť, tak je to aj pri našom najúčinnejšom produkte bez príchute Magnezium Pure, ktoré je ale mimoriadne účinné magnézium a potrebný prvok pre všetky vekové kategórie.

Tak toto je 5 výhod, ktoré z nášho produktu robia dokonalého ochrancu Vášho zdravia alebo zdravia Vašich blízkych. My sme už LIPOPROTECT pozitiv a čo Vy?

Graf ukazuje ako dlho a koľko horčíka sa nachádza v plazme po požití LIPOPROTECTU v porovnaní s magnéziom v tablete. Vidíme, že ešte po 12tich hodinách sme namerali takmer 1 nMol/L. Čo je obrovský rozdiel v porovnaní s tabletou.

Zdieľať článok